Lotus logo

Lotus'ta Kariyer

Sıradanlığın Ötesine Geçin
Olağanüstü Olun.

İş Alanlarını Görüntüle

Lifestyle Helmet Magazine Croissant

Sıradışı insanlar için zorlu, ödüllendirici ve çeşitli kariyer fırsatları.

Eşsiz bir şeyin parçası olmak istiyorsanız, daha fazla kendinizi yormayın.

Lotus, 60 yılı aşkın bir süredir dünyanın en iyi spor otomobili müşteri deneyimini sunarak, otomobil endüstrisinde yenilikçi ve ön planda olmaktadır. Aynı zamanda, ürün yeniliği ve teknik mükemmellik için giderek artmakta olan itibarını ve yeteneklerinden yararlanan hızlı gelişen bir uzman otomotiv mühendisliği danışmanlığı da vardır. Bu, Lotus'un marka değerlerini geliştirmemizi sağlayan en yüksek kalitede çalışanların ilgisini çekerek ve elinde bulundurarak eşsiz yeteneklerimizi daha da güçlendiriyor.

Hızlı hareket eden küresel pazarlarda müşterilerimize en iyi şekilde ulaşmaya çalışan yenilikçi ve heyecan verici bir markayız. İstisnai becerileriniz, yetenekleriniz ve deneyimleriniz varsa ve geleceğimizin bir parçası olmak istiyorsanız, şimdi neden başvurmuyorsunuz?

Group Lotus'da, tam potansiyelinizi gerçekleştirmeniz için size destek vereceğiz - sonuçta, organizasyonumuzun başarısının devam etmesi, kararlı ve yetkili çalışanlarımıza bağlı. Kariyerinizi başarılı bir şekilde yönetmek ve işimizin zorluklarına cevap vermek için doğru bilgi ve becerileri geliştirmek için size en iyi fırsatları sunmak için yardımcı olacağız.

Norfolk'ta yaşa

Kendi gelişiminize sıkı sıkıya sarılacağınıza inanıyoruz, bu nedenle kontrolü ele geçirmek ve teklifteki gelişmeden en iyi sonucu almak size bağlıdır. Mümkün olduğunca fırsatları ve kaynakları sunacağız, taahhüdü yerine getirmeniz ve başarılı olmak için harekete geçmeniz gerekecek.

Grup içi Lotus'da kariyeriniz boyunca iç ve dış eğitim, mesleki nitelikler, iş başında antrenörlük ve danışmanlık da dahil olmak üzere çeşitli geliştirme fırsatlarından ve araçlarından yararlanabilirsiniz.

İş Alanlarını Görüntüle

En yeni haberler ve güncellemeler için bizi sosyal medyada takip edin:

Follow @GroupLotusPLC on Twitter Check out our You Tube channel Like Lotus Cars on Facebook Follow Group Lotus on Linked In